Дерев'яні міжкімнатні двері

Товары 1 - 24 из 8

Плануючи ремонт у квартирі, одним з першочергових завдань є облаштування дверних отворів між приміщеннями, без яких не обходиться жодна житлова зона. Установка дверних систем забезпечує баланс міжкімнатного простору, а також розділяє функціональні зони та створює всередині кожного приміщення ефект усамітнення. Для тих, хто не звик економити на якості побуту, дерев'яні міжкімнатні двері стануть ідеальним рішенням.

Види міжкімнатних дверей

Дверні системи можуть відрізнятися за низкою базових властивостей, зокрема залежно від особливостей конструкції. На ринку сьогодні у тренді 2 класифікації та відповідно 4 типи міжкімнатних дверей. Вони бувають:

  • одностулкові та двостулкові;

  • розстібні та розсувні (касетні).

Найпопулярнішими, класичними, є одностулкові (одне дверне полотно) і розстібні моделі (розорюються при відкритті). Але є й альтернативні варіанти, такі як двостулкові конструкції (складаються з двох полотен, завдяки чому можна функціонально розширити отвір) та моделі розсувного типу (оснащені спеціальним роликовим механізмом).

Конструкція міжкімнатних дверей з однією стулкою включає 2 складові компоненти – дверне полотно та дверну коробку. Горизонтальне полотно має каркас (складається з обв'язок та середників), фільончасті та засклені елементи (включаючи штапики та розкладки, що виконують роль декору), та закріплюється на коробі за допомогою петель.

Єдиним елементом фурнітури є металева ручка із клямкою. Для декорування коробки використовуються наличники. Ще часто застосовується так званий добір у зоні короба (додаткова планка для надання потрібної ширини, якщо не вистачає).

Основні переваги дерев'яних дверей

Деревина вважається найбільш статусним матеріалом у світі меблів. На основі натурального масиву виготовляються міжкімнатні двері преміального цінового сегмента. Основними перевагами таких виробів є природна текстура, характерний дерев'яний запах та чудове поєднання з будь-яким інтер'єром.

До складу полотна входить нічого іншого, крім дерев'яної основи. Дерев'яні міжкімнатні двері стануть чудовим вибором, будучи встановленими в дитячій або вітальні. Це найекологічніший і найбезпечніший з цієї точки зору варіант з усіх можливих.

Правила вибору дерев'яних міжкімнатних дверей

При виготовленні міжкімнатних дверей використовуються різні підходи у питаннях конструкції та дизайну. У зв'язку з цим рекомендується врахувати такі моменти:

1. Спосіб відкривання

Звичайні двері відкриваються за допомогою петель і, як правило, в один бік. Це класичний варіант, що не вимагає роз'яснення. Інша справа розсувні конструкції. Вони поміщені у спеціальні рейки та оснащені роликовою системою, що забезпечує хід полотна паралельного отвору. Їх плюс - економія простору, оскільки двері при відкритті йдуть у спеціальну нішу (касету) усередині стіни.

2. Декоративна сполучність

Дизайн міжкімнатних дверей повинен поєднуватися з особливостями навколишнього інтер'єру. Мають значення формат, фактура та колір самого виробу, а також дизайн меблів, характеристики покриття, тон поверхні стін і т.п.

Міжкімнатні дерев'яні двері з доставкою додому

Інтернет магазин «Перша дверна гільдія» займається продажем вхідних та міжкімнатних дверей від найкращих вітчизняних фабрик. У каталозі можна знайти все, що стосується розмежування кімнатного простору, включаючи дерев'яні міжкімнатні двері та фурнітуру до них.

Наші переваги – великий асортимент, варіативність дизайн виробів, чудова якість та екологічність товару, завжди вигідні ціни, а також можливість купити онлайн із доставкою по Києву та всій Україні.

Замовити виріб в режимі онлайн можна, використовуючи форму зворотнього зв'язку, це не займе багато часу. Після надсилання замовлення наші консультанти зв'яжуться з Вами для уточнення деталей покупки. Ми відповімо на будь-яке питання щодо облаштування кімнатного простору за допомогою дверної системи будь-якого типу.

2
ua
2499