Міжкімнатні МДФ двері

Показати ще
Товары 1 - 24 из 143

Відомо, що міжкімнатні двері виконують кілька функцій в інтер'єрі. З одного боку, це інструмент розмежування простору між двома приміщеннями, з іншого – засіб декорування інтер'єру, що бере участь у формуванні дизайну цих зон. Найзатребуванішими на ринку вважаються міжкімнатні МДФ двері, що забезпечують безліч важливих характеристик за оптимальною для більшості покупців ціною.

Конструкція міжкімнатних МДФ дверей

Конструкція передбачає особливості влаштування та комплектації. Сьогодні масово виробляється кілька видів міжкімнатних дверей щодо конструкційних особливостей. Вони можуть бути:

  • розстібні та розсувні (касетні);

  • одностулкові та двостулкові;

  • глухі та скляні.

Якщо розглядати класичний варіант дверної системи, її влаштування виглядає наступним чином. Є два головні елементи – полотно та короб.

До складу конструкції дверного полотна входять:

1. МДФ рамка – складається з обв'язок (№1, основа по периметру) та середників (№2, ділять внутрішній простір).

2. МДФ-фільонки або/та скло – центральна частина дверей (№3, розташовується між обв'язками та середниками).

3. Елементи декорування у вигляді:

  • калевки (№4) – фігурний декоративний шар, що обрамляє зону скління/філюшок;

  • розкладки (№5) – профільні рейки.

Як фурнітуру можна згадати дверну ручку та металеві петлі. Коробка, що обрамляє отвір та утримує полотно, закривається наличниками (№6), які можуть бути різної форми та дизайну. Також використовується добір, що нарощує потрібну ширину короба при встановленні міжкімнатних дверей.

Класичним рішенням є одностулкові міжкімнатні двері розстібного типу, які відчиняються звичним для всіх манером (розорюються). Але є й цікавіші варіанти, у тому числі двостулкові моделі та конструкції розсувного механізму дії (встановлені так, щоб полотно при відкритті ховалося у спеціальну нішу – касету).

Основні характеристики та переваги МДФ дверей

Рідкісний ремонт у квартирі обходиться без заміни міжкімнатних дверей. Основні завдання дверної системи – поділ суміжних кімнатних зон, забезпечення шумоізоляції, декорування, а також створення атмосфери затишку та усамітнення у приміщенні.

Вибираючи міжкімнатні МДФ двері, слід враховувати низку критеріїв, найважливіші серед них:

1. Дизайн

Важливо, щоб дизайн дверей корелював із обстановкою всередині приміщення. Слід враховувати поєднання кольору дверного полотна, фактури його поверхні з покриттям стін, а також стилем і дизайном зон, що розділяються.

2. Тип дверної системи

Більшість міжкімнатних дверей має стандартний розстібний тип відкривання. Але є і розсувні дверні системи, у виготовленні яких використовується ніша-касета, куди ховається полотно під час відкриття. Полотно закріплюється у спеціальних полозах, а хід обслуговує роликова система.

3. Конструкція

Кількість стулок вибираємо залежно від ширини отвору. Стандартний формат міжкімнатних МДФ дверей – одна стулка горизонтального типу відкриття. Якщо є бажання та можливість, можна розширити дверний прохід, поставивши двостулкові двері.

Серед переваг виробів МДФ – екологічність, а також баланс ціни та характеристик. Даний матеріал виглядає куди презентабельніше за ДСП та пластик, при цьому коштує набагато дешевше деревини. Це ідеальна альтернатива дорогим дерев'яним дверним системам, що майже не поступається їм у питаннях естетики.

Міжкімнатні МДФ двері з доставкою по Україні

Компанія «Перша дверна гільдія» – провідний постачальник міжкімнатних та вхідних дверей на вітчизняному ринку. Ми працюємо тільки з найкращими українськими виробниками і лише безпосередньо, завдяки чому у нас можна купити завжди якісний товар та за вигідними цінами.

Серед переваг обслуговування в магазині 1dveri.com.ua – чудовий вибір, висока якість товару, а також онлайн замовлення з доставкою по Києву та всій Україні. Замовити товар можна в пару кліків – знайти в каталозі оптимальну модель та надіслати заявку, використовуючи форму зворотнього зв'язку.

Наші консультанти зв'яжуться з Вами для уточнення деталей замовлення, а також часу та адреси доставки. Ми заощаджуємо Ваш час та беремо на себе всі організаційні питання. Оплата будь-яким зручним способом (готівкою або через банк).

2
ua
2501