Міжкімнатні двері

Головна Міжкімнатні двері
Показати все
Показати ще
Товары 1 - 24 из 512

Міжкімнатні двері присутній сьогодні в будь-якому інтер'єрі і приміщенні. Вона дозволяє розмежувати простір і робить інтер'єр більш затишним і завершеним. Сьогодні на ринку меблів представлено кілька конфігурацій міжкімнатних дверей. Вони відрізняються за типом відкривання, матеріалу, декоративним вставкам, відтінку і розмірами. 

Комплексний підхід до вибору дверного полотна - запорука вдалої покупки і стильне рішення для будь-якого будинку.

Якими бувають міжкімнатні двері?

Стикаючись з широким асортиментом міжкімнатних дверей, стає складно підібрати підходящий варіант. Особливо це актуально серед покупців, які вперше починають ремонт. У той же час важливо знати, за якими критеріями і на які види ділиться дверне полотно.

Якщо говорити про використаний матеріалі, виділяють кілька типів виробів: 

  1. З масиву. Це дорогі елітні міжкімнатні двері, які відрізняються розкішним зовнішнім виглядом і виготовляються з цінних порід деревини: дуба, граба, ясена, горіха і т.д. Часто виробники використовують карельську березу або сосну. 

  2. Шпоновані. Основа таких міжкімнатних дверей - бюджетні та менш міцні матеріали (наприклад, ДСП). Зверху в якості декоративного і одночасно захисного шару виробники клеять шпон з натуральної деревини, який згодом вирівнюється шліфувальною машиною і покривається захисним шаром лаку.

  3. З полімерних матеріалів. Пластикова продукція виготовляється з полівінілхлориду і вже на останньому етапі декорується плитами, що імітують дерево. Після цього на міжкімнатні двері наносять красиві малюнки, які виділяють пластикові моделі серед інших аналогів. Такий варіант має стійкість до підвищеної вологості, високий рівень міцності і хорошу ступінь звукоізоляції. 

  4. Ламіновані, основу яких складає каркас з дерева, наповнений панеллю ДСП або МДФ. Верхній декоративний шар - ламіноване покриття на основі плівки ПВХ, яка не тільки створює унікальний дизайн, але і захищає основу від механічних пошкоджень. Такий спосіб виробництва робить ламіновані вироби бюджетним елементом інтер'єру. 

  5. Скляні. А ось це найдорожчий вид полотна, який в свою чергу може бути матовим або прозорим, рельєфним або гладким. 

Міжкімнатні двері також діляться на кілька видів і за способом відкриття.

Варіанти відкривання дверей

Отже, двері за способом відкриття можуть бути: 

  1. орна. Класичний і найпопулярніший варіант, який відрізняється компактністю і зручністю у використанні. Такі двері відкриваються на себе або від себе і часто мають замок. 

  2. Розсувні. Актуальними для невеликих кімнат, яким не вистачає місця на орні моделі. Правда, в такому випадку знадобиться додаткове місце біля стіни. У верхній частині дверного отвору встановлюються спеціальні напрямні, по яким міжкімнатні двері рухають, відкриваючи або закриваючи їх. 

  3. Розкладні. Чимось нагадують гармонь і є проміжним варіантом між попередніми двома конструкціями. Підходять для невеликих кімнат, проте трохи складні в експлуатації.

Як вибрати міжкімнатні двері?

Щоб замовити дійсно відповідну дверну конструкцію, необхідно ретельно підійти до питання вибору. Тим більше сьогодні міжкімнатні двері представлені в широкому асортименті. Звертайте увагу на:

  1. Відтінок. Для спальні і вітальні часто вибирають світлі моделі. А ось в кабінет можна поставити міжкімнатні двері у відтінку венге, темно-сірого або чорного кольору. Також їх не рекомендується робити сильно контрастними. Краще, щоб вони повторювали насиченість стін: на темних стінах - темні дверні полотна, а на світлих - світлі.

  2. Дизайн. Орієнтуйтеся в першу чергу на свій смак. Сьогодні зустрічаються міжкімнатні двері в класичному виконанні або ж в мінімалістичному стилі зі скляними вставками і без них, з красивою різьбленням і абсолютно рівною поверхнею. Головне - щоб конструкція гармонійно вписувалася в дизайн кімнат. 

  3. Розмір. Ретельно заміряйте висоту, внутрішню частину дверного отвору, його ширину. Особливо це стосується кімнат, які вимагають нестандартних габаритів полотна. 

  4. Фурнітура. На довговічність і зносостійкість виробу впливають в тому числі петлі, ручки і замки. Фурнітура повинна бути надійною, добре кріпитися до основи і бути простий в обслуговуванні.

Замовити міжкімнатні двері ви можете на сайті нашого інтернет-магазину. У каталозі представлено широкий асортимент продукції провідних українських брендів за вигідною вартості. На сайті ви знайдете розсувні і орні двері в різних відтінках, одностулкові і двостулкові конструкції, які можна використовувати в будь-якій кімнаті будинку або квартири. Ми здійснюємо доставку по всій території України в найкоротші терміни і допоможемо підібрати полотно, яке ідеально впишеться у ваш інтер'єр.

 

1. Скільки коштують міжкімнатні двері в "Першій дверній гільдії"? 
 
Ціни на міжкімнатні двері від 2 560 грн до 10 940 грн.
 
2. Які є недорогі моделі міжкімнатних дверей в магазині? 
 
ТОП товарів з низькою ціною: Папа карло колекція Оптима 04, Міленіум 02, Омега Ніцца, Лондон, А1. 
 
3. Які міжкімнатні двері найпопулярніші в 2021 року? 
 
Пофарбовані двері і двері прихованого монтажу. 
 
4. На яких виробників міжкімнатних дверей варто звернути увагу? 
 
Рекомендуємо фабрики Папа Карло, Омега, Корфад.

2
ua
2550