Двері прихованого монтажу

Головна Приховані двері
Товары 1 - 24 из 4

Двері прихованого монтажу – це сучасний елемент інтер'єру, який дозволяє звільнити трохи місця та додати трохи стилю у приміщенні. Особливо актуальними є ці двері в тому випадку, коли кожен квадратний метр вільного простору в кімнаті відіграє ключове значення.

Останнім часом подібна продукція користується популярністю не тільки для людей, які хочуть оформити приховане приміщення, але й для бажаючих створити справді унікальний інтер'єр у своєму житлі.

Особливості дверей прихованого монтажу

Головною особливістю такої продукції є прихована коробка. Її практично неможливо помітити на стінах, лише невелика щілина між коробом та полотном свідчить про її наявність. Також, якщо власник бажає досягти максимального рівня непомітності, можна замовити спеціальні металеві ручки.

В основному полотно прихованого монтажу користується популярністю у покупців через ряд істотних переваг, які збільшують практичність та привабливість цієї продукції. До них слід зарахувати:

 1. Установка здійснюється без наличників. Необхідно просто підібрати відтінок полотна, яке повністю нівелює помітність дверей.

 2. Високі показники міцності та зносостійкості. Для виготовлення дверей прихованого монтажу використовують високоякісні матеріали, які сприяють тривалому терміну експлуатації продукції.

 3. Відмінні показники тепло- та звукоізоляції.

 4. Велика різноманітність габаритів полотна. У покупця є можливість замовити саме ті двері, які найкраще підійдуть у приміщення за розміром. В асортименті можна побачити як коробки стандартного розміру, так і габаритніші вироби, які монтуються у стелю.

 5. Візуальне збільшення простору. Через те, що конструкція не передбачає наявність відкритої коробки, значно збільшується кількість вільного місця при відчинених дверях.

Як працюють двері прихованого монтажу

Жодної магії у конструкції подібної продукції немає. Існує кілька технічних нюансів, які сприяють тому, що такі двері дуже складно помітити. До таких факторів слід віднести наявність таких конструктивних елементів:

1. Коробка для прихованої установки. Після того, як коробка монтується, її поверхня обробляється фінішним матеріалом, тому виріб не відрізнити від стіни.

2. Особливе полотно дверей. Воно відрізняється матеріалом, який призначається під фарбування, поклейку шпалер, і т. д. Однак можна придбати варіант із заводським декоруванням, якщо немає необхідності в тому, щоб робити полотно повністю прихованим.

3. Приховані петлі. Цей елемент конструкції ховається в коробі, тому коли двері зачинені, вся фурнітура непомітна. Врізні петлі також використовуються у комбінації зі спеціальними поворотними ручками, які непомітні з першого погляду.

Які існують приховані двері

Двері прихованого монтажу діляться на цілий ряд типів залежно від різних факторів:

 • конструкції;

 • способу відкриття;

 • матеріалу виготовлення.

Якщо говорити про конструкцію таких моделей, то вони бувають односторонніми та двосторонніми. Перші відрізняються невеликою товщиною, що дозволяє приховати дверний отвір навіть у тонкій стіні. Однак тільки одна сторона дверей має спеціальне оформлення під оточення кімнати.

Двосторонні варіанти більш товсті та важкі, проте габарити та вага виробу, як правило, не перевищують такі ж показники у стандартних моделей з відкритим блоком.

Залежно від способу відкриття, продукція буває:

 1. Орними - один з найбільш популярних варіантів. Це універсальний варіант, який використовується як для оформлення приватного будинку, так і для робочого простору.

 2. Маятниковими – особливою відмінністю дверей є їхня здатність відкриватися в обидві сторони.

 3. Карусельні – всередині полотна знаходиться вісь, навколо якої воно обертається.

 4. Розсувні – для встановлення продукції такого типу передбачається спеціальна порожнина всередині стіни, куди всовується полотно у відкритому стані.

Приховані полотна – це відмінний і стильний варіант у тому випадку, коли цілісність дизайну інтер'єру має дійсно більше значення. У нашому інтернет-магазині ви зможете купити високоякісну продукцію від перевірених виробників. У каталозі обов'язково знайдеться найоптимальніший варіант під ваші вимоги. Доставка здійснюється як по Києву, так і до інших міст України.

2
ua
3520